Kategorie

Mordheim – Middenheim

Właśnie „skonczyłem” (jeszcze zostały do wykończenia podstawki) bohaterów do bandy Middeneheim.
Z podręcznika:
„..Middenheimersi są dużymi, dobrze zbudowanymi ludźmi z wyrobioną reputacją srogich i zaciekłych. Wielu nosi wyprawione skóry wilków, co oznacza, że wojownik zabił wilka gołymi rękami. Ci ponurzy wojownicy mają w pogardzie niebezpieczeństwo. Często idą do walki z gołymi rękami, patrząc się krzywo na tych, którzy zdrowo myśląc zakładają hełmy. Jako, że Middenheimerzy preferują długie włosy i brody brak hełmów pozwala im wyglądać wyjątkowo dziko w momencie szarży na wroga kiedy to za zwyczaj wykonują również głośne okrzyki wojenne”

4c komentarze/y do Mordheim – Middenheim

 • ~Gregor

  Przefajni :) Aczkolwiek na Middenheim pasowałyby mi bardziej kolory tradycyjne, błękit, szarość, biel, przy czym to tylko moje wrażenie. Pozdrawiam !:)

  • autor

   dzięki. Widzę że nie umknął tobie ten szczegół :) Choć w tym miejscu przyznaje że zrobiłem to celowo. Mam już Marienburg w strojach Błękitno,czerwono, żółtych. A kolejni będą kislevici w niebieskim. Więc pomyślałem że za dużo tego niebieskiego a do dzikich i barbarzy nskich middenheimczyków czerwieni będzie akurat :D (nie mogę sobie jakoś ich wyobrazić w błąkicie = uprzedzenie)

 • ~Zolwo

  Jak zwykle bardzo fajnie dopracowane figurki. Na tą w środku uważaj co by się przypadkiem nie „zawieruszyła”. Bardzo mi się podoba :)

 • ~Gregor

  Witaj!

  Kiedy jakiś nowy wpis bo coś widzę utknąłeś w martwym punkcie :)

  pozdrówka,
  Gregor

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>