Kategorie

Pasje

Witam wszystkich.

Pomalowałem w kolorach podstawowych (tj. brązy, czerń itp.) elementy barykad. Jednak nie zamieszczam zdjęć bo to na razie ładnie nie wygląda. Zacząłem jeszcze cięcie i malowanie materiału na drabiny i kładki do Mordheim bo tego nigdy za dużo. Ponadto oskrobałem odlewy falangistów do 15mm armii DBA Alexandra i zacząłem wycinać podstawki.

Właśnie naszła mnie taka refleksja związana z tym hobby, a może z wszystkimi moimi zainteresowaniami.

Jesień i zima to pory w czasie których skupiam się na modelarstwie, graniu w gry i czytaniu. Wiosna i Lato to wypady autem, rowerem z łukiem i gitarą na łono przyrody lub w ciekawe miejsca (w zeszłym roku niestety trochę mało tego było). W tym okresie także kibicujemy na tzw. inscenizacjach historycznych (Świecino, Grunwald, D-Day Hell).

Zauważyłem ponadto że nie maluję tyle co kiedyś, a jak już to na szkicach się kończy. Maluję figurki i domki do makiet. To na pewno częściowo rekompensuje mi prawdziwe malowanie jednak teraz znalazłem prawdziwy powód aby malowania nie zaniedbywać. Mianowicie nasza córka wykazuje coraz większe zdolności plastyczne i dla tego muszę więcej uwagi poświęcić naszemu wspólnemu malowaniu. Myślę że wyjdzie to z korzyścią dla nas obojga.

Ze względu na ilość obowiązków mam nadzieję że w tym roku znajdziemy czas i siły na realizację choć części z tych zajęć.

Na koniec kilka moich obrazków:

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>